رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در نشست ستاد کرونای شهرستان قشم تصریح کرد

سازمان منطقه آزاد قشم کنار مردم ایستاده است

سازمان منطقه آزاد قشم کنار مردم ایستاده است

رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از فعالیت‌های سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این سازمان با مدیریت جدید در کنار مردم ایستاده و برای ایجاد زیرساخت‌ها فعالیت می‌کند.

  • کد مطلب: 8609
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 10 مرداد 1400 - 20:32

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از خبرگزاری ایرنا احمد مرادی در نشست اعضای ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونای شهرستان قشم افزود: سازمان منطقه آزاد قشم و سازمان همیاری‌ شهرداری‌ها برای واردات واکسن کرونا به کشور اعلام امادگی کرده اند، اما تاکنون این موضوع عملی نشده است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: این سازمان‌ها شرکت خصوصی نیستند که قصد سوء استفاده از این امر داشته باشند و لازم است مدیران ذیربط در کشور این امر را در تصمیمات خود مورد توجه قرار دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست با بحرانی خواندن شیوع کرونا در استان هرمزگان و بویژه قشم از اختصاص و پرداخت 450 میلیارد ریال از بودجه استان به بخش بهداشت و درمان استان خبر داد و گفت:  با وجود تزریق این بودجه که  از کسر سایر بخش‌ها پرداخت شده است، استان هرمزگان و به ویژه  قشم در وضعیت بحرانی قرار دارند و مردم هرمزگان نگران هستند و استرس خود سبب بروز مشکلات فراوان می شود.

نماینده مردم بندرعباس، ابوموسی و قشم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مدیریت استان توانست در مدیریت بیماری کرونا خوب عمل کند اما هم اکنون با ایجاد شرایط حاد، لازم است  مدیریت ارشد کشور در بحث زیرساختی و نیروی انسانی ورود کند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد