ورزشی

26 شهريور

توانمندی قشم در گردشگری ورزشی کمتر شناخته شده است

دبیر فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور با رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم دیدار کرد.

ادامه خبر
23 شهريور

کمک به پیشگیری از بروز ناهنجاری‌های حرکتی با ارتقا دانش فیزیولوژی بدن

مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره وبیناری آشنایی با ناهنجاری‌های اسکلتی عضلانی باهدف کمک به پیشگیری از بروز ناهنجاری‌های حرکتی در افراد جامعه خبر داد.

ادامه خبر
19 شهريور

پرورش 7 متخصص غواصی صنعتی بین المللی در قشم

سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از آموزش 7 متخصص در حوزه غواصی صنعتی بین المللی به همت مدرسه غواصی قشم خبر داد.

ادامه خبر
15 شهريور

ورزش در جهت حفاظت از محیط زیست توسط جامعه محلی

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای برنامه جمع آوری بذر حرا توسط انجمن پدل بورد و با همکاری مدیریت ورزش و جوانان، مدیریت محیط‌زیست و مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد.

ادامه خبر
14 شهريور

برگزاری دوره وبیناری "تغذیه در شرایط آب و هوایی متفاوت" در قشم

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره وبیناری "تغذیه در شرایط آب و هوایی متفاوت" خبر داد.

ادامه خبر
13 شهريور

شطرنج بازان برتر جزیره قشم مشخص شدند

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از مشخص شدن شطرنج بازان برتر جزیره قشم خبر داد و گفت: این افراد در سومین دوره مسابقات شطرنج قهرمانی جزیره قشم قدرت تفکر، تسلط و استعداد خود را به رخ حریفان شان کشیدند.

ادامه خبر
10 شهريور

برگزاری دوره وبیناری آشنایی با ناهنجاری‌های اسکلتی عضلانی در قشم

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره وبیناری آشنایی با ناهنجاری‌های اسکلتی عضلانی و عوارض ناشی از آن به میزبانی این هیأت و با همکاری مدیریت اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
6 شهريور

ضرورت جلب مشارکت و استفاده از ابتکارات مردم در حل مشکلات شهرک ها

بازدیدهای مستمر و گسترده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از طرح ها و پروژه های در دست اجرا و نیمه تمام به واحدها و مجموعه های درحال فعالیت و بهره برداری نیز تسری پیدا کرد، بطوری که دو شهرک مسکونی بزرگ و یک مجموعه آموزشی تفریحی ورزش های آبی در سواحل نیلگون خلیج فارس مورد بازدید وی قرار گرفت.

ادامه خبر
6 شهريور

وبینار آموزشی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا" در قشم برگزار شد

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری وبینار تخصصی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا" با حضور ورزشکارن علاقمندی از سراسر کشور خبر داد.

ادامه خبر
31 مرداد

دستورات ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای تسریع و اتمام 4 پروژه نیمه تمام جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای میدانی از پروژه های عمرانی در دست اجرا در سطح شهرها و روستاهای جزیره قشم شامگاه شنبه از چهار پروژه نیمه تمام عمرانی این جزیره در شهر رمکان و روستای جی جیان بازدید کرد و از نزدیک با مسایل و مشکلات اجرایی آنها آشنا شد و برای رفع آنها دستورات ویژه ای صادر کرد.

ادامه خبر
26 مرداد

قشم میزبان برگزاری دوره آموزشی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا"

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره تخصصی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا" به میزبانی قشم خبر داد.

ادامه خبر
24 مرداد

دانش تغذيه اي یکی از راهکارهای اصلی موفقیت ورزشکاران حرفه ای است

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی و تخصصی "تناسب اندام و کنترل وزن" با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور به میزبانی این هیأت خبر داد.

ادامه خبر
1 - 12 of 309

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد