اخبار

31 مرداد

ارائه خدمات مشاوره و ثبت‌نام رایگان متقاضيان صدور و تمديد مجوز فعالیت اقتصادی‌‌‌ در قشم

سرپرست مدیريت سرمایه‌گذاری و تأمین مالی سازمان منطقه آزاد قشم از ارائه خدمات مشاوره و ثبت‌نام رایگان متقاضيان صدور و تمديد مجوز فعالیت اقتصادی‌‌‌ در بخش میز خدمت معاونت اقتصادی این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
31 مرداد

دستورات ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای تسریع و اتمام 4 پروژه نیمه تمام جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای میدانی از پروژه های عمرانی در دست اجرا در سطح شهرها و روستاهای جزیره قشم شامگاه شنبه از چهار پروژه نیمه تمام عمرانی این جزیره در شهر رمکان و روستای جی جیان بازدید کرد و از نزدیک با مسایل و مشکلات اجرایی آنها آشنا شد و برای رفع آنها دستورات ویژه ای صادر کرد.

ادامه خبر
30 مرداد

رفع موانع پروژه های نیمه تمام اقامتی در کوتاه ترین زمان ممکن

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با سرمایه‌گذاران حوزه هتلینگ جزیره در راستای حل مشکلات زیرساختی این گروه دیدار کرد‌.

ادامه خبر
29 مرداد

بازدید معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از 5 هتل نیمه کاره

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این سازمان از پنج هتل و مجموعه اقامتی نیمه کاره بازدید و با سرمایه گذاران آنها گفتگو کردند.

ادامه خبر
29 مرداد

تداوم طرح نگهداشت خدمات، ‌فضای سبز و‌زیباسازی شهر قشم

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از تداوم طرح نگهداشت خدمات، ‌فضای سبز و‌زیباسازی و اجرایی شدن آن در شهرک های مسکونی شهر قشم خبر داد.

ادامه خبر
27 مرداد

امنیت امروز قشم مدیون همدلی نیروهای نظامی، دستگاه های حاکمیتی و جامعه محلی است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان با فرمانده ناوتیپ رزمی 112 ذوالفقار قشم دیدار و گفتگو کرد.

ادامه خبر
26 مرداد

حفظ محیط زیست دریایی و بهره برداری پایدار از طریق صید مسوولانه

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر ضرورت حفظ جمعیت آبزیان و جلوگیری از صید بی رویه و غیر مسوولانه ذخایر دریایی در آب های قشم، خواستار ترویج فرهنگ صید مسوولانه در میان صیادان جزیره قشم شد.

ادامه خبر
26 مرداد

قشم، بزرگ ترین جزیره غیرمستقل جهان صاحب آب شیرین می‌شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از تفاهم‌نامه بهبود زیرساخت و ایجاد تأسیسات و تجهیزات جهت تأمین، انتقال، ذخیره‌سازی و توزیع آب شرب و بهداشتی پایدار در سراسر جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
26 مرداد

قشم میزبان برگزاری دوره آموزشی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا"

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره تخصصی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا" به میزبانی قشم خبر داد.

ادامه خبر
25 مرداد

پلمب 7 باب مغازه در شهر درگهان

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از پلمب 7 باب مغازه در شهر درگهان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا کشور خبر داد.

ادامه خبر
25 مرداد

زمین گیر شدن فعالان اقتصادی مناطق آزاد با یک مصوبه مجلس

یک بند از یک تبصره در قانون بودجه عمومی امسال کشور، فعالان اقتصادی مناطق آزاد تجاری – صنعتی کشور را زمین گیر و صرفه اقتصادی را به عنوان جوهره تجارت در فعالیت های تجاری اقتصادی دراین مناطق بی معنا کرد.

ادامه خبر
25 مرداد

برگزاری دوره پدافند زیستی ویژه کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری یک دوره آموزشی 6 ساعته مدیریت پدافند زیستی برای 20 نفر از نیروهای مدیریت های مختلف این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
61 - 72 of 233

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد