اخبار

10 شهريور

وبینارهای آموزشی و فرهنگی در حوزه سلامت جسم و روان در قشم برگزار شد

مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری های وبینارهایی با محتوای آموزش و فرهنگ در حوزه سلامت جسم و روان توسط سازمان مردم نهاد همیاران سلامت روان اجتماعی اندیشه خلیج فارس با همکاری و حمایت این مدیریت خبر داد.

ادامه خبر
10 شهريور

برگزاری دوره وبیناری آشنایی با ناهنجاری‌های اسکلتی عضلانی در قشم

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره وبیناری آشنایی با ناهنجاری‌های اسکلتی عضلانی و عوارض ناشی از آن به میزبانی این هیأت و با همکاری مدیریت اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
10 شهريور

نخستین مسابقه محصولات فرهنگی، هنری و صنایع دستی قشم برگزار می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین مسابقه محصولات فرهنگی، هنری و صنایع دستی قشم با همکاری مدیریت های مختلف این معاونت و در راستای معرفی ظرفیت های موجود در جزیره خبر داد.

ادامه خبر
9 شهريور

ایجاد اشتغال برای جامعه محلی به ویژه فرزندان خانواده ایثارگران از اولویت هاست

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ایجاد اشتغال برای جامعه محلی و ساکنان جزیره قشم، به ویژه فرزندان و اعضای خانواده های شهدا و ایثارگران جزیره یکی از اولویت ها است.

ادامه خبر
9 شهريور

درجه‌بندی اماکن اقامتی منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم

مدیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی سازمان منطقه آزاد قشم از فراخوان این مدیریت برای شرکت های علاقمند به مشارکت در انجام فرآیند درجه‌بندی اماکن اقامتی در منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم خبر داد.

ادامه خبر
9 شهريور

کنترل آلاینده‌‌های صنایع برای حفظ محیط زیست جزیره توسط سازمان منطقه ازاد قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم رعایت موازین محیط زیستی را در مجموعه های بزرگ صنعتی جزیره قشم یک ضرورت خواند و گفت: این سازمان با توجه به اختیارات و وظایف قانونی خود رعایت این موازین را در صنایع کوچک، متوسط و بزرگ مستقر در جزیره قشم بطور مستمر نظارت می کند.

ادامه خبر
7 شهريور

ارتقاء محیط زیست قشم همگام با دستاوردهای بین المللی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به جلب مشارکت بین المللی در زمینه حفاظت از محیط زیست جزیره قشم از سوی این سازمان از اجرای 30 پروژه با مشارکت و همكاري این سازمان و برنامه کمک های کوچک تسهیلات محیط‌ زیست جهانی برنامه توسعه و عمران ملل متحد در ایران(UNDP/GEF/SGP) خبر داد و گفت: این پروژه ها از سال 1381 تاکنون در زمينه‌هاي حفظ تنوع زيستي، ارتقاء معيشت پايدار، توانمندسازی بانوان محلی، ارتقاء صنایع دستی و حفاظت از محيط‌ زيست جزيره قشم انجام شده است.

ادامه خبر
6 شهريور

9.5 هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 26.6 میلیارد ریال در یک شهر و دو روستای قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شش قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در شهر سوزا و روستاهای سلخ و تورگان قشم مجموعا به مساحت 9هزار و 540 مترمربع رفع تصرف شد.

ادامه خبر
6 شهريور

برنامه ریزی برای بهبود خدمات رسانی به گردشگران در راستای اهداف برنامه "روستای پاک، جزیره سبز"

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان از روستاهای دهخدا و دیرستان بازدید کردند و با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای دیرستان و هنگام به گفتگو پرداختند.

ادامه خبر
6 شهريور

بررسی آخرین وضعیت پروژه های نیمه تمام حوزه هتلینگ در قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان از محل پرو احداث هتل دوریتا بازدید کردند.

ادامه خبر
6 شهريور

ضرورت جلب مشارکت و استفاده از ابتکارات مردم در حل مشکلات شهرک ها

بازدیدهای مستمر و گسترده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از طرح ها و پروژه های در دست اجرا و نیمه تمام به واحدها و مجموعه های درحال فعالیت و بهره برداری نیز تسری پیدا کرد، بطوری که دو شهرک مسکونی بزرگ و یک مجموعه آموزشی تفریحی ورزش های آبی در سواحل نیلگون خلیج فارس مورد بازدید وی قرار گرفت.

ادامه خبر
6 شهريور

وبینار آموزشی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا" در قشم برگزار شد

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری وبینار تخصصی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا" با حضور ورزشکارن علاقمندی از سراسر کشور خبر داد.

ادامه خبر
37 - 48 of 233

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد