اخبار

13 مرداد

دوره آموزشي پايش سلامت و پاكسازي آبسنگ‌هاي مرجاني جنوب شهر قشم برگزار گرديد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری برنامه آموزشی بررسی سلامت آبسنگ های مرجانی از نظر سفیدشدگی و پاکسازی آبسنگ های مرجانی منطقه جنوب شهر قشم به مناسبت روز جهانی حفاظت از طبیعت خبر داد.

ادامه خبر
13 مرداد

همکاری و تعامل میان بخش ها و سازمان های مختلف عامل ایجاد توسعه پایدار در قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان بر لزوم همکاری و تعامل میان بخش ها و نهادهای مختلف جهت افزایش کیفیت زندگی ساکنان جزیره قشم و حرکت به سوی توسعه پایدار تاکید کرد.

ادامه خبر
12 مرداد

توسعه اقتصادی و گردشگری قشم با هماهنگی نیروی انتظامی و سازمان منطقه آزاد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم بر ضرورت ارتقاء اقتدار و افزایش توانمندی نیروهای انتظامی قشم برای حفاظت و حراست از امنیت اجتماعی و اقتصادی جزیره تاکید کرد.

ادامه خبر
12 مرداد

بررسی و ارزیابی موانع توسعه فضای آموزشی در جزیره قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در راستای سیاست های حمایتی علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از توسعه کمی و کیفی آموزش و پرورش در جزیره قشم و با هدف تسهیل و مساعدت به توسعه فضای آموزشی این جزیره از تعدادی از پروژه های عمرانی آموزش و پرورش شهرستان قشم بازدید و آخرین وضعیت و میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها را بررسی و در خصوص تسهیل اجرای هریک از آنها تصمیماتی اتخاذ کرد.

ادامه خبر
10 مرداد

سازمان منطقه آزاد قشم کنار مردم ایستاده است

رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از فعالیت‌های سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این سازمان با مدیریت جدید در کنار مردم ایستاده و برای ایجاد زیرساخت‌ها فعالیت می‌کند.

ادامه خبر
10 مرداد

چهار مرکز پزشکی در غرب قشم آمادگی پذیرش بیماران کرونایی را دارد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بیمارستان خلیج فارس و سه مرکز جامع سلامت روستایی در غرب جزیره قشم پس از تجهیز و تامین نیروی انسانی آماده پذیرش بیماران کرونایی هستند.

ادامه خبر
10 مرداد

رهاسازی 2000 قطعه نوزاد لاکپشت پوزه عقابی از سواحل جزیره قشم به آب های خلیج فارس

مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم از رهاسازی بیش از دو هزار قطعه نوزاد لاکپشت پوزه عقابی از سواحل جزیره قشم به آب های خلیج فارس خبر داد.

ادامه خبر
9 مرداد

پویش رنگ آمیزی المان ها و مبلمان شهری و‌پارکی شهر قشم

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از عملیاتی شدن پویش رنگ آمیزی مخازن، مبلمان شهری، مبلمان پارکی، پاکسازی و‌امحاء شعارنویسی های جداره های شهری در راستای استانداردسازی مبلمان شهری در قشم خبر داد.

ادامه خبر
9 مرداد

رفع تصرف 24.8هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 24.8میلیارد ریال در روستای کانی قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف چهار قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع درخارج از محدوده طرح هادی روستای کانی قشم مجموعا به مساحت 24هزار و 800 مترمربع از سوی این یگان خبر داد.

ادامه خبر
8 مرداد

بازدید معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم از امکانات بیمارستان پیامبر اعظم (ص)

با دستور ویژه علی درویش پور، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم جمعی از معاونان و مدیران این سازمان جهت بررسی آخرین وضعیت، تجهیزات و همچنین برنامه ریزی جهت راه اندازی بخش سرپایی در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) شهر قشم حضور پیدا کردند.

ادامه خبر
8 مرداد

فعالیت مستمر مرکز پزشکی خلیج فارس و خدمات دهی به مراجعین

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم گفت: فعالیت بیمارستان خلیج فارس قشم که چهارشنبه (6 مردادماه) برای ساعاتی به دلیل نبود کادر درمان متوقف شده بود، از سر گرفته شد و فعالیت مستمر مرکز پزشکی خلیج فارس و خدمات دهی به مراجعین ادامه دارد.

ادامه خبر
7 مرداد

آغاز پویش مرمت نوارهای حفاری در معابر شهر قشم

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز پویش مرمت نوارهای حفاری معابر شهری در محورهای اصلی و فرعی شهر قشم خبر داد

ادامه خبر
1 - 12 of 242

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد